پیام قائم مقام مدیرعامل در امور فرهنگی و ارتباطات سایپا آذین بمناسبت چهل و پنجمین سالروز بهار انقلاب

پیروزی انقلاب اسلامی پایان بخش شب سیاه ظلم ،جور ،استبداد و وابستگی و آغاز نوزایی ایران اسلامی و به اهتزاز درآمدن نگین الله اکبر در پرچم توحید بر فراز ایران بود.
پیام قائم مقام مدیرعامل در امور فرهنگی و ارتباطات سایپا آذین بمناسبت چهل و پنجمین سالروز بهار انقلاب

مجتبی آرین منش گفت؛ بار دیگر یوم الله 22 بهمن ،روز به ثمر نشستن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت آزاد و سر افراز ایران فرا رسیده است.

 

دیگران چه می خوانند:

وی افزود؛ فجر انقلاب اسلامی ایران، یادآور پایمردی های رهایی بخش و مبارزات تاریخی مردم آزادی خواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی است. 

قائم مقام مدیرعامل در امور فرهنگی و ارتباطات سایپا آذین گفت؛ پیروزی انقلاب اسلامی نمادی از دستیابی ملت شریف ایران به استقلال، خودباوری، جایگاهی ویژه در نظام سیاسی جهان دارد.

 

مهندس آرین منش افزود ؛ انقلاب اسلامی ملت ایران همه ارزش‌های اسلامی رادر جهان امروز که تشنه معنویت و عدالت بود زنده کرد و به اسلام و مسلمانان هویت جدیدی داد و ملت ایران را الگویی تمام عیار برای عدالت خواهان و مستضعفان  دنیا نمود و اکنون به برکت انقلاب اسلامی، وعده الهی حضرت امام(ره ) مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته منطقه در حال تحقق می‌باشد. 

آرین منش گفت ؛ با وجود همه فشارها و اقدامات دولتهای غربی و در راس آنها آمریکا و اسراییل، جریان مقاومت در کل منطقه به بازیگر اصلی تبدیل شده است.

 رژیم غاصب اسرائیل در غزه هر جنایتی مرتکب شد و در سکوت مجامع بی خاصیت حقوقی و بین المللی این فجایع انسانی آفریده شد. در ایران دشمنان تلاش کردند با چند عملیات تروریستی موجب ناامنی شوند و یا هر توطئه و اتهام و نقشه ای را به کار بستند تا نظام اسلامی را درگیر جنگ و درگیری سازند اما نظام جمهوری اسلامی هوشمندتر از اینها عمل کرده و خواهد کرد.

وی با اشاره به بهار انقلاب گفت ؛اینک در آستانه چهل و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم بزرگوار ایران با مجاهدت، جنگ، تحریم و فشارهای دشمن آبدیده شد و راه مقابله با فتنه ها و بحران های منطقه ای و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را آموخته و تمام سرمایه گذاری ها و تلاش های دشمنان انقلاب برای براندازی و انحراف و توقف فرایند انقلاب اسلامی را بی اثر و نقش بر آب کرده اند. در این میان با وجود همه کاستی ها و مشکلات گوناگون اقتصادی اما این مردم هستند که باید باز هم میدان داری کنند و در دو رویداد مهم و حیثیتی کشور یعنی راهپیمایی روز 22 بهمن و انتخابات 11 اسفند حضور پرشور و با نشاط داشته باشند تا برگ زرین دیگری را در تاریخ این کشور اسلامی رقم زده و در راستای تحقق بصیرت انقلابی خود، از همکاران گرامی و عزیزم در شرکت سایپا آذین تقاضا دارم،گام دیگری بردارند و با حضور پر شکوه خود در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن ، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان ایران زمین بزنند.

آرین منش در پایان افزود ؛؛ مدیران شرکت سایپا آذین ، ضمن گرامی داشت این روز بزرگ و تکریم مقام شامخ شهدای انقلاب و امام شهیدان و تجدید میثاق با آرمان‌های آن مرد الهی، از ملت فهیم ایران زمین نیز دعوت می‌نماید ،با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه با ارزش‌ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهد کرده و بیعت خود را با رهبر و مقتدای خویش تازه کنند.

پیام قائم مقام مدیرعامل در امور فرهنگی و ارتباطات سایپا آذین بمناسبت چهل و پنجمین سالروز بهار انقلاب

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟