دومین همایش اثبات قدرت‌های ذهنی برگزار شد

دومین همایش و کنفرانس خبری اثبات علمی و عملی قدرت‌های ذهنی توسط داریوش شم‌آبادی ابداع کننده هنرهای فردی و ذهنی برگزار شد.
دومین همایش اثبات قدرت‌های ذهنی برگزار شد

همایش و کنفرانس خبری اثبات علمی و عملی قدرت های ذهنی روز جمعه 13 بهمن 1402 در سرای محله سعادت آباد تهران با حضور خبرنگاران و جمعی از دنبال کنندگان این رشته برگزار شد.
در ابتدای این کنفرانس داریوش شم‌آبادی نمونه‌ای از کارهای خود در زمینه قدرت ذهنی را به صورت عملی در حضور شرکت کنندگان در همایش ارائه کرد.

ابتدا با قدرت ذهن و هیپنوتیزم ظرف حدود 1 تا 2 دقیقه یکی از حاضرین را خشک نمود و بدن وی را بین دو میز با فاصله 120 سانتی‌متر قرار داد و بدون اینکه تغییری در بدن وی صورت پذیرد روی سینه و شکم وی رفته و برای چند لحظه در آن نقطه ایستادند سپس مجدد وی را از حالت خشک شده به حالت عادی برگرداندند.

دیگران چه می خوانند:

در حرکت بعدی که در حضور خبرنگاران و چند ناظر مستقیماً صورت می‌پذیرفت استاد توسط پزشک معاینه شده که طبیعی بودن سلامت استاد مورد تایید قرار گرفت و سپس تمام لباس‌های ایشان مورد بازدید قرار گرفت که عاری از هرگونه شی باشد. پس از بازدید کامل، استاد در حضور همه با قدرت ذهن سه دستگاه موبایل مجهز به برنامه دریافت مغناطیس و ثبت انرژی را فعال کرده و عقربه‌های آنها را تا انتها برای 4 بار متوالی تحت تاثیر قرار داده و فعال نمودند.

همچنین در حرکت بعدی داریوش شم‌آبادی با نیروی ذهن و انرژی درونی عقربه‌های قطب‌نما را منحرف کرده و از حالت طبیعی خارج نمودند.

داریوش شم آبادی در ادامه این مراسم در نشست خبری شرکت کرده و گفت: برخی از دوستان با نام ابرمرد از اینجانب نام می‌برند که باید تاکید کنند من خود را ابرمرد نمی‌دانم بلکه ابر مرد کسانی مثل شهدا و کسانی که برای این کشور جنگیدند هستند. به نظر من بالاترین قدرت بعد از خداوند متعال قدرت بخشندگی، مهربانی، گذشت، ایثار و فداکاری است.
وی ادامه داد: بحث قدرت ذهن منشأ علمی دارد و باید اول این را از خرافات جدا کنیم که خیلی مهم است، هدف من این است که آنها را از خرافات جدا کنم. متاسفانه برخی از مردم خرافاتی هستند و این موارد را به قدرت‌های ماورایی، شیطانی و غیره ربط می‌دهند. ما امروز در رابطه با قدرت ذهن و انرژی صحبت می‌کنیم و هیچ چیزی خارج از آن نیست. سعی می‌کنیم با تمرکز کردن روی هاله بدن و انرژی ذهن کار کنیم. و این امواج گاما را سعی می‌کنیم انتقال دهیم که علم به این انتقال، دسترسی پیدا نکرده است. البته علم می‌داند مغز انسان و ناخودآگاه انسان بسیار قوی است و دارای انرژی می‌باشد اما انتقال و استفاده از آن را تاکنون نمی‌داند و به آن نرسیده است. و ما آمده‌ایم به صورت علمی روی آن کار کنیم و در این مورد شفاف سازی کنیم و باید مردم ببینند و آگاه شوند.

ما نیز انتظاراتی که از مردم داریم این است که ما را حمایت کنند و البته باید بگویم از دولت هیچ انتظاری نداریم. من خیلی علاقمند بودم این سیستم را بصوزت دانشگاهی داشته باشیم و حتی روی کودکان کار کنیم که در زمان بزرگ شدن بتوانند به نیروهای درونی خود پی ببرند و در خودشناسی قوی شوند و بتوانند هر کدام فرد خوبی در جامعه باشند و در آینده جامعه‌ای با ابر انسان‌ها داشته باشیم.

شم‌آبادی افزود: تمام هدف من این است که به صورت علمی روی این مسئله کار کنیم حتی روی کودکان اوتیسمی نیز کار کردم که موفق هم بوده است، ولی برخی مشکلات در جامعه داریم اول اینکه مجوز درمان به من ندادند تمام سعی من این است که سطح علم مردم بالا برود و قوی‌تر باشند. به این صورت که از فیزیک فراری رو به جلو داشته باشیم و علم نوینی در کشور را برنامه‌ریزی کنیم.

دومین همایش اثبات قدرت‌های ذهنی برگزار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟