ثبت رکورد تازه در صادرات محصولات تولیدی

شرکت صنعتی دوده فام (صدف) توانست با فروش 4 هزار و 842 تن از محصولات شرکت در بازارهای خارجی، نسبت به اردیبهشت‌ماه سال جاری، رکورد تازه‌ای در صادرات شرکت ثبت کرده و بیش از 3 میلیون و 390 هزار دلار برای چرخه اقتصاد کشور ارزآوری داشته باشد.
ثبت رکورد تازه در صادرات محصولات تولیدی
دیگران چه می خوانند:

شرکت صنعتی دوده فام (صدف) از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انرژی گستر سینا موفق شد در دی‌ماه 1401، علاوه بر ثبت رکورد جدید در صادرات محصولات شرکت، بیش از 3 میلیون و 390 هزار دلار برای چرخه اقتصاد کشور ارزآوری داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی دوده فام (صدف)؛ «شیرین خانلو» رئیس اداره فروش خارجی شرکت با اعلام این خبر گفت: شرکت دوده فام در دی‌ماه سال جاری توانست با فروش 4 هزار و 842 تن از محصولات شرکت (دوده‌های گرید نرم و سخت) در بازارهای خارجی، نسبت به اردیبهشت‌ماه سال جاری، رکورد تازه‌ای در صادرات شرکت ثبت کند.
خانلو با اشاره به فروش مقاصد صادراتی شرکت اظهار داشت: بازارهای پاکستان، ترکیه، هندوستان، اندونزی، ویتنام، سریلانکا، بنگلادش و کنیا جزو مقاصد صادراتی شرکت در دی‌ماه سال جاری بود.
وی افزود: در این دوره از فعالیت‌های حوزه فروش خارجی شرکت، بازارهای بلغارستان و یونان از مقاصد صادراتی جدید است که در صورت تائید محموله‌های ارسالی از سوی مصرف‌کنندگان خارجی، همین بازارها می‌توانند به بازارهای با پتانسیل بالا تبدیل شوند.
رئیس اداره فروش خارجی شرکت تصریح کرد: در این دوره از فروش خارجی در پی معاملات ارزی صورت گرفته در دی‌ماه مطابق با کمیسیون‌های فروش ارز، برابر با 3 میلیون و 395 هزار و 799 دلار یعنی بیش از 127 میلیارد تومان به چرخه اقتصاد کشور بازگردانده شد.
خانلو، کسب این دستاوردها را حاصل تشریک‌مساعی همکاران و به‌خصوص بخش تولید، انبار و برنامه‌ریزی در کارخانه و همچنین حوزه بازاریابی و فروش شرکت عنوان کرد و گفت: بر اساس تاکیدات مدیرعامل محترم و آنچه دستور کار شرکت است، ایجاد بازارهای جدید و توسعه حجم فروش محصولات شرکت است که برنامه‌ریزی و به‌کارگیری شیوه‌های نوین مارکتینگ و بازاریابی خارجی برای این منظور در دست اقدام می‌باشد.
گفتنی است شرکت دوده فام ضمن تأمین بازارهای داخلی، به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به بیش از 15 کشور خارجی صادرات دارد.
 

ثبت رکورد تازه در صادرات محصولات تولیدی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟