راز سکوت علی کریمی بعد پیروزی تیم ملی/ چرا علی کریمی از پیروزی تیم ملی حرفی نزد؟

علی کریمی که مدتی است اصطلاحا به جاده خاکی زده و پیرو این انحراف با دشمن همصدا شده و استوری اینستاگرام او با هر اتفاق ریز و درشتی در کشور به روزرسانی می شود بعد پیروزی تیم ملی تا به این لحظه از هر موضوعی استوری گذاشته غیر از پیروزی تیم ملی، اینجاست که عیار سکه مشخص می شود و میزان غیرت او روی تیم ملی که سکوی پرتاب وی بوده یا به عبارتی شهرت امروزش را مدیون آن است برملا می شود.
راز سکوت علی کریمی بعد پیروزی تیم  ملی/ چرا علی کریمی از پیروزی تیم ملی حرفی نزد؟

علی کریمی که مدتی است اصطلاحا به جاده خاکی زده و پیرو این انحراف با دشمن همصدا  شده و استوری اینستاگرام  او با هر اتفاق ریز و  درشتی در کشور به روزرسانی می شود بعد پیروزی تیم ملی تا به این لحظه از هر موضوعی استوری گذاشته غیر از پیروزی تیم ملی، اینجاست که عیار سکه مشخص می شود و میزان غیرت او روی تیم ملی که سکوی پرتاب وی بوده یا به عبارتی شهرت امروزش را مدیون آن است برملا می شود.

 واضح است که علی کریمی بی صبرانه منتظر باخت دوستانش بود تا بیش از پیش آب در آسیاب دشمن بریزد و به دمیدن در شیپور ضدانقلاب ادامه دهد اما بازیکنان غیور تیم ملی با پیروزی افتخار آمیز پاسخ او را دادند. 

دیگران چه می خوانند:

قطع به یقین حق تیم ملی نبود که به خاطر وفاداری به نظام جمهوری اسلامی هدف کینه توزی دشمنان ایران قرار بگیرد و آرزوی باخت برای آن بکنند اما به لطف پروردگار و به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی این پیروزی مسیر شد.

علی کریمی

بیوگرافی علی کریمی

نام:محمد علی

نام خانوادگی:کریمی پاشاکی

تاریخ تولد:1357/08/17

محل تولد:کرج

پست:هافبک تهاجمی

باشگاه فعلی:پرسپولیس تهران

شماره پیراهن:8

فرزندان:یک دختر و دو پسر

زندگینامه علی کریمی

خانواده او اهل روستای پاشاکی از توابع سیاهکل هستند.فعالیت مورد علاقه اش والیبال ساحلی است. در کرج پیتزا فروشی دارد. بسیار انسان خونسردی است که به قول فردوسی پور بعضی اوقات این خونسردی هایش روی اعصاب آدم می رود.پس از شکست تلخ تیم پرسپولیس برابر سپاهان نتوانست جلوی گریه خود را بگیرد.

علی کریمی در سال 1378 زمانی که تنها 21 سال سن داشت با سحر داوری ازدواج کرد. آنها دارای دو فرزند پسر به نام های هاوش و هیرسا و یک دختر به نام هیما هستند.

علی کریمی سابقه بازی در باشگاه های نفت تهران، فتح تهران، سایپا تهران، پرسپولیس، الاهلی امارات، القطر قطر، السیلیه قطر، بایرن مونیخ، استیل آذین و شالکه آلمان را در کارنامه فوتبال خود دارد.

علی کریمی

آغاز فوتبال حرفه ای علی کریمی

او فوتبال خود را از نوجوانان نفت تهران شروع کرد، سپس به نوجوانان سایپا پیوست و بعد از آن به فتح تهران منتقل شد و از آن جا بود که به جمع سرخپوشان پایتخت اضافه شد.علی کریمی در سال 1377 به پرسپولیس پیوست و توانست دو سال پیاپی در سال های 1378 و 1379 لیگ آزادگان را فتح کند. علی کریمی در سال 2111 به الاهلی امارات پیوست. این باشگاه اماراتی توانست در اولین فصل حضور کریمی اولین جام خودش را یعنی جام امیر را در فصل 2111-2112 فتح کند. کریمی در سال 2114 توانست 14 گل برای تیمش به ثمر برساند.

علی کریمی در مونیخ آلمان

علی کریمی روز 3 مه سال 2115 بنا به گزارش وب گاه رسمی باشگاه بایرن مونیخ به این تیم آلمانی پیوست. او پس از علی دایی و وحید هاشمیان سومین بازیکن ایرانی بود که در این باشگاه مشهور به اف سی هالیوود بازی می کرد. در ابتدا بسیاری معتقد بودند که انتقال کریمی برای این باشگاه تنها جنبه اقتصادی دارد، اما بازی های خوب این بازیکن مانع این انتقادات شد.

علی کریمی

شهرت علی کریمی

علی کریمی خیلی زود توانست در جمع نام داران این باشگاه نظیر میشاییل بالاک، سباستین دایسلر، مارتین دمیکلیس، مهمت شول و زی روبرتو برای خود جایگاهی ثابت دست و پا کند، به طوری که برخی از این بازیکنان نیمکت نشین شدند. طبق یکی از بندهای قرارداد کریمی و بایرن مونیخ، پس از 12 بازی این قرارداد به طور خودکار تمدید می شد که در بازی با هامبورگ این اتفاق افتاد، اما در همین بازی وی متأسفانه مصدوم شد، به طوری که نتوانست در بازیهای جام جهانی 2116 آلمان در اندازه های واقعی خود ظاهر شود. کریمی همچنین از جمله بازیکنان ایرانی محسوب می شود که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده است و در مقابل سالزبورگ یک گل به ثمر رساند.

راز سکوت علی کریمی بعد پیروزی تیم ملی/ چرا علی کریمی از پیروزی تیم ملی حرفی نزد؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟