همسر مهران مدیری کیست؟ | از شایعه تا واقعیت

مهران مدیری متاهل است و دو فرزند دارد. همسر مهران مدیری فارغ التحصیل رشته ادبیات و هنر است و تاکنون هیچ عکسی از او منتشر نشده است. عکس‌های منتسب به او شایعه هستند.
همسر مهران مدیری کیست؟ | از شایعه تا واقعیت

مهران مدیری بازیگر و کارگردان سریال‌های طنز و مجری و کارگردان برنامه محبوب دورهمی است. مدیری تمایل دارد که زندگی شخصی اش را به دور از حاشیه نگه دارد، اما چنین اتفاقی در دنیای بازیگری ممکن نیست. بعد از انتشار یک عکس از او به همراه طرفدارش حاشیه‌ای جدید با عنوان عکس همسر مهران مدیری ساخته شد. اما همسر مهران مدیری کیست؟ برای آشنایی با همسر این هنرمند محبوب و شایعات ساخته شده در این زمینه همراه ما باشید.

عاملی بود برای طرح این سوال که چرا شخص مهران مدیری هیچ وقت علاقه ای به انتشار تصاویر همسرش در هیچ مجله، سایت و یا رسانه ی دیگری نداشته است؟ به راستی همسر مهران مدیری کیست؟ نکته جالب تر اینکه، تا پیش از اکران فیلم ساعت 5 عصر که فیلمی کمدی-اجتماعی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌ کنندگی مهران مدیری بود، تصویری از شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری هم موجود نبود، به جز یکی دو عکس بسیار قدیمی که مربوط به مصاحبه ی مهران مدیری به همراه دو فرزندش در سال های دور می شد. هر چند که راه اندازی مزون و آغاز رسمی فعالیت دختر مهران مدیری در زمینه طراحی لباس (fashion designer) از انگیزه هایی بود که مهران مدیری دختر خود را به جامعه ایران معرفی کند تا به کسب و کار و درآمد دخترش و شهرت مجموعه ی کاری او کمک بزرگی شده باشد و شاید ره صد ساله برای کسب شهرت و معروفیت برند وی زودتر طی شود. برند لورلای (Lorelei fashion brand) نام برند طراحی لباس شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری است و وی دقیقا مدتی پس از حضور در اکران مردمی فیلم ساعت 5 عصر پدرش، اقدام به معرفی برند خود کرد و علارغم اینکه پیش از آن در دنیای مجازی هیچ فعالیتی نداشت، چندی پیش صفحه ای در اینستاگرام درست کرده و فعالیت های خود را برای فالورهایش عرضه می کند. آنچه در این میانه جالب است اینکه، آقای طنز ایران و امپراطور سوالات خصوصی از هنرمندان، چهره ها و … خودش در مورد زندگی خصوص اش، همسرش و فرزندانش تمایلی به صحبت ندارد و زندگی خصوص و خانواده مهران مدیری هنوز برای طرفداران او دارای سوال است چرا که حتی در سایت معتبری همچون ویکی پدیا هم، نام و نشانی از همسر مهران مدیری نیست. اما به هر حال آنچه در برخی منابع به صورت ضمنی اشاره شده است این است که همسر مهران مدیری در رشته ی ادبیات و شاید هنرتحصیل کرده و علاقمند به نویسندگی است و از همین رو در منزل برای دل خود می نویسد و تمایلی به انتشار آثار خود ندارد.

دیگران چه می خوانند:

بر همین اساس همسر مهران مدیری خانه دار بوده و در تمام سال های فعالیت های هنری همسرش، به تربیت فرهاد و شهرزاد مدیری مشغول بوده است. جالب آنکه گویا انتخاب نام فرهاد برای پسر خانواده مدیری نیز بر اساس علاقه ی همسر او به این نام بوده و به همین دلیل در بیشتر ساخته های مهران مدیری رد پای نام فرهاد را می توان یافت.

 

همسر مهران مدیری کیست؟ | از شایعه تا واقعیت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟