کد خبر : 630415
علی بابا چگونه علی بابا شد؟
سفیر سلامت: سایت خرید بلیط هواپیما علی بابا از ۵ استارتاپ برتر کشور است و همه‌ی علاقمندان به سفر آن‌را می‌شناسند.
به گزارش پایگاه خبری و تخصصی سفیر سلامت:
بزرگترین استارتاپ حوزه گردشگری که خدمات ارزشمندی در این زمینه ارائه کرده و امروز جایگاه بی‌رقیب پرفروش‌ترین وبسایتخدمات گردشگری را از آن خود کرده و به عنوان رتبه یک بلیط سفر بین مردم شناخته شده است. در نتیجه بسیاری از مسافران برای خرید بلیط هواپیما، چه از نوع سیستمی و چارتری و چه بلیط هواپیما لحظه آخری، برای تمام مقاصد کشور و دنیا ابتدا به سراغعلی بابا می‌آیند. هیچ فرقی نمی‌کند مسافران به دنبال بلیط هواپیما کیش باشند یا استانبول یا هر یک از کشور‌های دنیا، علی بابا برای تمام مقاصد بلیط در اختیارشان می‌گذارد.
 
علی بابا چگونه علی بابا شد

در کنار این موضوع _کامل بودن مسیر‌های پروازی)، تصمیم‌های هوشمندانه و دقیق و در کنار آن تعهد به مشتریان از جمله دلایل موفقیت این استارتاپ بوده‌اند.

نمونه‌ای از اقدامات مشتری‌مدارانه علی‌بابا از ابتدای فعالیت خود، تاسیس واحد مرکز تماس و سعی در خدمت‌رسانی به مسافران و جلب رضایت حداکثری آن‌هاست. واحدی که امروز در حدود نیمی از جمعیت پرسنل این شرکت را به خود اختصاص داده است.

امروز علی‌بابا بزرگ‌ترین و مجهزترین واحد خدمات مشتریان کشور را در حوزه گردشگری در اختیار دارد و بیش از ۲۵۰ نفر نیروی متخصص تمام وقت به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات مسافران هستند. مرکز تماسی در حدود ۲ هزار متر مربع که به جدیدترین تجهیزات صوتی و فنی برای پشتیبانی و خدمت‌رسانی به مشتریان تجهیز شده است. این تیم بزرگ، شبانه‌روزی تلاش خود را می‌کند که مسوولانه و متعهدانه پاسخگوی سوالات مشتریان باشد.

شاید در نگاه اول مجهز بودن یک مرکز تماس به چشم نیاید، اما حتی کیفیت صدا و عدم شنیده شدن صدا‌های محیط در تماس تلفنی مسافر با این مرکز، تاثیر به سزایی در میزان رضایت مشتری دارد.

نگاه ویژه علی‌بابا به حوزه منابع انسانی هم موضوعی ا‌ست که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ نفر نیروی متخصص تمام وقت در علی‌بابا مشغول به کار هستند. پرسنلی که عمدتا فارغ‌التحصیل برترین دانشگاه‌های کشور هستند و کارآفرینی برای این تعداد نیروی نخبه و فراهم کردن شرایط ایده‌آل کار که به جلوگیری از خروج آن‌ها از کشور منجر شده است، موضوعی ارزشمند در مورد علی‌باباست.

این‌ها از جمله دلایل موفقیت‌های چشمگیر و بزرگ علی‌بابا هستند، موفقیت‌هایی که منجر به فاصله گرفتن بیشتر هر روزه از رقبا و کسب جایگاه رتبه یک بلیط سفر شده است. بدون شک نمی‌توان تاثیر علی‌بابا بر توسعه اکوسیستم استارتاپی و همینطور گردشگری ایران را نادیده گرفت.

اگر شما هم قصد سفر به شهر یا کشور‌های مختلف را دارید، اگر به دنبال خرید بلیط ارزان کیش یا هر جای دیگری هستید، برای خرید بلیط هواپیما و یا بررسی قیمت بلیط هواپیما در تمام مقاصد داخلی و خارجی به علی بابا مراجعه کنید و از خدمات شایسته سفر برخوردار شوید.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار