کد خبر : 540186
حمایت مجلس در تامین مالی آزادراه تهران-شمال
سفیر سلامت: رئیس مجلس گفت: مجلس تامین مالی آزادراه تهران-شمال را مدنظر قرار دارد و دولت باید در تخصیص به موقع اعتبارات اقدام کند تا اجرای پروژه با تعویق مواجه نشود.
به گزارش پایگاه خبری و تخصصی سفیر سلامت:  علی لاریجانی در جریان بازدید از آزادراه تهران-شمال اظهار کرد: از نزدیک شاهد تلاش پیمانکاران و مشاوران و دست‌اندرکاران این پروژه بودم و از صمیم قلب به خاطر فعال کردن پروژه‌ای که سال‌ها متوقف شده بود آن‌ها را تحسین کردم.

وی با تحسین تلاش بنیاد مستضعفان افزود: آزادراه تهران-شمال کار پیچیده و از نوع فنی موجب کسب استانداردهای مطلوبی برای کشور است، به طوریکه از نظر فنی و حجم پروژه در مقایسه با سایر پروژه‌های راهسازی کمتر مشاهده شده است.

لاریجانی با توجه به عظمت عملیات اجرایی آزادراه تهران-شمال بیان داشت: به طور حتم هر اتفاق مانند ریزش‌ها در طول اجرای پل‌ها و تونل‌ها خاطرات متعددی برای دست‌اندرکاران این پروژه محسوب می‌شود که باید به عظمت کار توجه کرد.

رئیس مجلس تاکید کرد: با توجه به لحاظ کردن زیبایی و معماری منظر و عملیات اجرایی آزادراه تهران-شمال باید دانشکده‌های فنی از این پروژه و تجربه ارزشمند آن استفاده کنند.

وی در ادامه از پیمانکاران، مشاوران و دست‌اندرکاران آزادراه تهران-شمال تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدوارم همت انجام شده به سرانجام برسد و در این راستا ساماندهی بودجه مورد نیاز این پروژه نیز مورد توجه دولت و مجلس قرار گیرد. همچنین بنیاد مستضعفان نیز در زمینه پشتوانه مالی خود تلاش کنند.

لاریجانی ادامه داد: مجلس تامین مالی این پروژه را مدنظر قرار دارد و دولت باید در تخصیص به موقع اعتبارات اقدام کند تا اجرای پروژه با تعویق مواجه نشود.

وی تصریح کرد: به دلیل اینکه طی چند سال اخیر تکمیل آزادراه تهران-شمال به تعویق افتاده، لذا تا زمان‌بندی واقع‌بینانه به اصلاح تلقی به وجود آمده در مردم، کمک شود.

رئیس مجلس افزود: این آزادراه به دلیل تفاوت‌های چشمگیر با سایر پروژه‌ها با کمک مهندسان دست‌اندرکار این آزادراه برنامه‌های مستند تهیه و تصویر آن در جامعه منعکس شود.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار